Biuro Rachunkowe AGMA – Informacje

Naszym podstawowym celem działania jest zapewnienie profesjonalnej obsługi, dzięki tworzeniu zgranego i kompletnego zespołu, który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Gwarantujemy oszczędność Państwa czasu oraz terminową realizację usług, tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty. Zapewniamy szczegółową weryfikację dokumentów księgowych w oparciu o przepisy prawne. Relacje z naszymi Klientami opieramy na partnerstwie, wzajemnym zaufaniu i pełnej dyskrecji.

Świadczymy usługi związane z działalnością rachunkowo-księgową na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych bez względu na rozmiar prowadzonej działalności. W ramach usług księgowych, oferujemy Naszym Klientom prowadzenie ksiąg handlowych, usługi rachunkowe dla osób fizycznych rozliczających się na zasadach ryczałtu ewidencjonowanego i KPiR oraz karty podatkowej. Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia spraw kadrowo-płacowych związanych z zatrudnianymi pracownikami i zleceniobiorcami.

Jesteśmy elastyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Świadczymy usługi dla podmiotów o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klientów. Dysponujemy rozwiązaniami informatycznymi, które gwarantują pełną ochronę danych finansowych, korzystając przy tym z programów dostosowanych do potrzeb danej firmy. Natomiast nasze usługi świadczone są w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie komputerowe jakim jest system Comarch ERP Optima.

Podczas rzetelnej i terminowej współpracy możliwe jest monitorowanie sytuacji finansowej na bieżąco. Pozwala to regulować konkretne wyniki firmy w każdym momencie. Wycena naszych usług jest jasna i przejrzysta, oparta na podstawie ilości dokumentów i nakładu pracy, w której nie ma dodatkowych ukrytych kosztów. Proponowane przez nas ceny są każdorazowo ustalone indywidualnie, tak aby koszt danej usługi był adekwatny do potrzeb każdego Klienta.


Agnieszka Knapik

Agnieszka Knapik

Odpowiadam za obsługę księgową. Prowadzę księgi rachunkowe, księgi podatkowe oraz inne ewidencje dla celów podatkowych. Sporządzam zeznania i deklaracje podatkowe oraz sprawozdania finansowe.

Wiedzę zdobyłam na Akademii Ekonomicznej i doświadczenie nabywałam w ciągu lat pracy, nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Jestem rzetelna, sumienna i uczciwa. Cenię sobie porządek w księgowości.

Marzena Jarosławiecka

Marzena Jarosławiecka

Odpowiadam za obsługę kadrowo-płacową. Zajmuję się kompleksową obsługą dotyczącą spraw osobowych pracowników. Sporządzam deklaracje do ZUS, PFRON.

Ukończyłam studia magisterskie w zakresie Rachunkowości Zarządczej, a swoją wiedzę opieram na wieloletnim doświadczeniu oraz monitorowaniu wszelkich zmian w zakresie prawa pracy. Stawiam na terminowość, profesjonalizm i elastyczność.